Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

data, wtorek, luty 2020
0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
242526272829
archiwum bloga
wyszukaj frazę:
wróć do wszystkich wpisów
TABANDA NA TARGACH IMM COLOGNE 2015
piątek, 23 styczeń 2015
W strefie Pure Startup na IMM Cologne 2015 TABANDA prezentuje kilka nowości.

Pierwszą i najważniejszą jest DYNKS: półka modułowa, oparta o ciekawy i prosty system montażu. Przyjazny, kolorowy i miły w dotyku łącznik – DYNKS – oferuje ogrom radości i możliwości. Pragnieniem TABANDY było stworzenie Mebla Kreatywnego – mobilizującego, dającego szereg rozwiązań i możliwości modyfikacji. DYNKS jest zapowiedzią kolejnych naszych projektów opartych o tą technikę łączenia.
 
Kolejna odsłona to stolik kawowy MOBIUSH, owoc połączenia technologii i precyzji z naturalnością drewna. Finezyjnie powyginane aluminiowe nogi wpletliśmy – niczym wstęgę – w prosty, fornirowany dębem blat, otrzymując lekką i stabilną formę, która zmienia kształt zależnie od perspektywy.
 
Studio prezentuje także  rozbudowaną rodzinę stołów jadalnych MACIEK. Oprócz nowych kształtów, projektanci wprowadzili do oferty nowe kolory, w tym limonkową zieleń, z której są nadzwyczaj dumni.

TABANDA pisze o sobie:
"Chcielibyśmy przedstawić Wam nasze produkty i przybliżyć zawarte w nich idee.
Naszą siłą napędową jest fascynacja tworzywem – chęć zgłębienia jego potencjału i ograniczeń. Drewniana sklejka – wizytówka TABANDY – poddawana jest przez nas ręcznej obróbce, dzięki czemu produkcja nabiera osobistego charakteru. W efekcie nasze projekty zyskują własne życie. Te, które już stworzyliśmy, są pełnoprawnymi członkami naszego zespołu i zazwyczaj to one podsuwają nam kolejne pomysły. Wspólnie wypracowaliśmy styl oparty na subtelnych kontrastach i nieoczywistych zestawieniach: motywy inspirowane naturą przemycamy do nowoczesnych geometrycznych form, a surowe, industrialne akcenty łączymy z żywą, pogodną kolorystyką. Wdrażamy w życie nasze motto – projektujemy i produkujemy fajne rzeczy. Mamy szczerą nadzieję, że dadzą Wam one tyle samo radości, ile dały nam."

 

KOMENTARZE:
Brak komentarzy
ABY MÓC DODAWAĆ KOMENTARZE MUSISZ POSIADAĆ KONTO
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013