Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

Wydarzenia
12. edycję konkursu „Diament Meblarstwa” czas zacząć!RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION 2017 I konkurs Renault dla młodych projektantówArtystyczne warsztaty rodzinne I BWA Galeria Sztuki w Olsztynie I 10.06.2017Dzień Dziecka w Galerii BWA w Olsztynie I 01.06.2017 r.MOTŁAWA FLOW VOL.2 I Miejsce: Nabrzeże Motławy, na trasie Żabi Kruk - Most Krowi - Stocznia Gdańska I 28.05.2017 - 10.00 - 21.00

Wystawa "Co architektom w duszy gra" zorganizowana przez olsztyński SARP ma na celu przybliżenie mieszkańcom regionu sylwetki i twórczość regionalnych Architektów.


data publikacji: 2014-09-18

W dniach 24,25,26 września na Warmia Mazury Design Festival odbedą sie warsztaty dla dzieci, m.in. "Warsztaty Kreatywne Ene Due Recykling", "Od- Zysk" i "Design to sposób myślenia"data publikacji: 2014-09-15

Wystawa "PROJEKT- CZŁOWIEK" na Warmia Mazury Design Festival w Ostródzie.


data publikacji: 2014-09-15

Wywiad z Tomkiem Wójcikiem przeprowadzony przez Anitę Bialic.


data publikacji: 2014-09-15

Zdjęcia z wystawy WellDone podczas pierwszej edycji festiwalu w Ostródzie.


data publikacji: 2014-09-10

Prezentujemy zdjęcia z I edycji festiwalu w Ostródzie - wystawa FANPLASTIC - Tomek Wójcik


data publikacji: 2014-09-10

Przedstawiamy fotorelację z Warmia Mazury Design Fesiwal podczas 41. Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie. 

Ekspozycje prezentują się okazale i są wspaniałym dopełnieniem i jednocześnie oddzielnym wydarzeniem 41 edycji Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie.

 


data publikacji: 2014-09-04

W wystawie biora udział między innymi Witamina D, Puff Buff, Malafor, Nie/bo Design, Tabanda i inni.


data publikacji: 2014-08-29

 Udostępniamy informator i plan Warmia Mazury Design Festival


data publikacji: 2014-08-28

 W związku ze zbliżającym się dużymi krokami FESTIVALEM DESIGNU w Ostródzie, zapraszamy zainteresowanych projektantów, architektów, producentów i innych gości o potwierdzanie obecności na wykładach naszych prelegentów Krzysztofa Kubaska i Rafała Kołodzieja w dniach 2-3 września.


data publikacji: 2014-08-25

 Wystawa Formwell Polish Proven Design dzieli sie na dwie części Kolekcje autorskie i Projekty dla producentów


data publikacji: 2014-08-20
Wśród wystaw prezentowanych na Warmia Mazury Design Festiwal obok wystawy Formwell Polish Proven Design będzie można obejrzeć dwie wystawy lokalne: Wystawa Projekt - Człowiek  oraz Wystawa ARCHITEKTURY ŚWIADOMEJ „Co architektom w duszy gra” 

data publikacji: 2014-08-19

Wśród wystaw prezentowanych na Warmia Mazury Design Festiwal gościm trzy wystawy z Polski: Polish Job, Plastic is fantastic oraz WellDone® Dobre Rzeczy


data publikacji: 2014-08-19

Przedstawiamy sylwetki projektantów biorących udział w wystawie Formwell POLISH PROVEN DESIGN, do której zaproszone zostały najnowsze produkty polskich projektantów, tworzone zarówno do kolekcji autorskich jak i te zaprojektowane dla przemysłu.


data publikacji: 2014-08-18

W najbliższy weekend, Centrum Sztuki Współczesnej zaprasza na Rynek Staromiejski, gdzie na Scenie Letniej odbędą się warsztaty dizajnerskie nawiązujące do Festiwalu Architektury i Wzornictwa “Tormiar”.

W sobotę i niedzielę od godz. 11:00 do 13:00 każdy (i mały i duży) może zostać projektantem! Pierwszego dnia zajmiemy się malowaniem bawełnianych toreb z wykorzystaniem szablonów. Z kolei w niedzielę stworzymy papierowe lampiony, które będziemy ozdabiać metodą decoupage.

Warsztaty na Rynku Staromiejskim poprowadzi Katarzyna Ogórek, która na co dzień zajmuje się prowadzeniem bloga twojediy.blogspot.com.


data publikacji: 2014-08-13

 Prezentujemy pierwszych projektantów którzy pojawią się na wystawie Formwell POLISH PROVEN DESIGN.

Pod marka Witamina D kryja sie dwie osoby - Małgorzata Knobloch i Igor Wiktorowicz. 


data publikacji: 2014-08-08

12 sierpnia w białostockiej Galerii Arsenał Przemysław Strożek wygłosi wykład "Potencjał gramofonu. Bauhaus i współczesna kultura didżejska" w ramach cyklu "Czy sztuka jest potrzebna i dlaczego".

po wykładzie odbędzie się impreza z Mach/bhc i Mosfet/bhc na dzuiedzińcu Galerii Arsenał o godz. 19.30

 

 


data publikacji: 2014-08-07

Muzeum Narodowe Wrocław organizuje "Letnie spacery z wolontariuszami". Pierwszy odbył się 2 sierpnia, w samo południe i tak w każdą kolejną sobotę do końca sierpnia


data publikacji: 2014-08-06

Wielbiciele twórczości Stanleya Kubricka mają niepowtarzalną okazję znalezienia się w świecie jego twórczości. Tytuły jego filmów, jak choćby „2001. Odyseja kosmiczna”, „Lśnienie”, „Oczy szeroko zamknięte” czy „Mechaniczna pomarańcza”, znają nawet Ci, którzy ich nie widzieli. Na wystawie w Muzeum Narodowym w Krakowie, dzięki niezwykłej aranżacji odnajdziemy niezwykły klimat jego filmów.


data publikacji: 2014-08-06

Sierpień i wrzesień to prawdziwa uczta dla fanów muzyki i wszystkich zainteresowanych zjawiskami akustycznymi. W Gmachu Głównym Muzeum Narodowego w Szczecinie pojawi się interaktywna wystawa „Play the Music”, która wprowadzi zwiedzających w niezwykły świat dźwięków.


data publikacji: 2014-08-04

Już od 1 sierpnia w Galerii Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach można oglądac nową wystawę - "Nie Ja". Projekt w którym bierze udział dziesięciu artystów stawia akcent na ukazanie problemów i konsekwencji dysproporcji płci w świecie. Wystawa będzie dostępna do 7 września.


data publikacji: 2014-08-04
Jacek Wojciech Suszek projektant mebli wypoczynkowych i innych produktów wzornictwa przemysłowego jest właścicielem studia projektowego i wzorcowni Jacek Wojciech Suszek oraz twórcą marki Suszek Design. Projektuje dla wielu producentów w kraju i zagranicą, a także do konkretnych wnętrz współpracuje z architektami, studiami projektowymi oraz kolektywami artystycznymi.
data publikacji: 2014-08-01

"Pasiak" Elizy Proszczuk to praca nawiązująca do tzw. szmaciaków - charakterystycznych pasiastych chodników, które jeszcze do niedawna wykonywano na wsiach ze ścinków różnokolorowych tkanin. Praca odwołująca się do regionalnej tradycji jest bliska estetycznym wzorcom Podlasia.


data publikacji: 2014-07-30

Nowoczesne projektowanie graficzne i unowocześnienie druku to idee wypracowane w kręgu międzywojennej awangardy. Sformowanie zasad tworzenia komunikatów wizualnych miało pomóc w upowszechnieniu nowej sztuki i oswojeniu z nią szerokiego grona odbiorców.


data publikacji: 2014-07-30

Anna Baumgart lubi gry – z historią, z tradycjami kultury, ze schematami naszego myślenia. Lubi także przedstawienia. Sytuacje teatralne czy performatywne powracają w jej pracach z wielką regularnością. Także w prezentowanej wystawie ZAŚPIEWAJCIE, NIEWOLNICY.


data publikacji: 2014-07-29

OBIEKTYWnie to tytuł zbliżającej się wystawy, która zostanie otwarta 1 sierpnia 2014 r. w Galerii Bałuckiej na Starym Rynku 2. Składa się na nią 180 prac fotograficznych prezentujących przestrzeń miasta Łódź.


data publikacji: 2014-07-29
Wakacje w Galerii PIONOVEJ to "letnia" wystawa pt. PIASEK I WODA, dodatkowo w środę- 30 lipca o godz. 20.00,

odbędzie się koncert duetu GRAND DUO.


data publikacji: 2014-07-28

31 lipca 2014 w BWA Galerii Sztuki w Olsztynie (a także przy budynku Galerii i pod Kopułą Planetarium) odbędzie się spotkanie w ramach projektu "Nieużytki sztuki"- OD NIEUŻYTKÓW SZTUKI DO NIEUŻYTKÓW MUZYKI


data publikacji: 2014-07-26

Podstawowymi problemami, które Marian Stępak podejmie na olsztyńskiej wystawie, są czas i pamięć. Zaprezentowane zostaną fotografie, filmy i obiekty.


data publikacji: 2014-07-24

Po raz dziewiąty rozstrzygnięto konkurs „Śląska Rzecz”, który organizuje Zamek Cieszyn. Są w nim nagradzane najlepsze produkty, projekty graficzne i usługi, których projektanci, producenci, czy też wdrążające je instytucje i organizacje zmieniają na lepsze codzienne życie mieszkańców Śląska.


data publikacji: 2014-07-24

Warmia Mazury DESIGN FESTIVAL - miejsce, gdzie spotykają się projektanci, producenci, odbiorcy z różnych zakątków Polski. To pierwszy w naszym regionie festiwal designu!

 


data publikacji: 2014-07-24

W ramach działań podczas 4. Międzynarodowego Biennale Sztuki Zewnętrznej OUT OF STH Wojciech Kucharczyk, muzyk i założyciel Mik Musik, przygotował Cyklo Dźwięki - interaktywne słuchowisko o tematyce rowerowej.


data publikacji: 2014-07-23

W tym roku impreza potrwa aż dwa dni, a odbędzie się tradycyjnie w olsztyńskim Amfiteatrze im. Czesława Niemena. W programie wernisaż wystawy fotografii Małgorzaty Niemen, prelekcja dra Piotra Chlebowskiego i przede wszystkim koncert pt. „Niemen mniej znany“


data publikacji: 2014-07-23

Już od pięciu lat scena artystyczna 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty organizowana jest przez BWA Wrocław, a dokładnie galerię Dizajn. W tym roku dołącza do niej galeria Szkło i Ceramika BWA Wrocław, by razem stworzyć poranną i nocną przestrzeń artystyczną.


data publikacji: 2014-07-22

Międzynarodowe Olsztyńskie Dni Folkloru to „magiczne święto” tańca, muzyki i śpiewu, kultywujące i upowszechniające dorobek niematerialnego dziedzictwa kulturowego wielu narodowości.


data publikacji: 2014-07-22

 31 lipca o godzinie 18.00 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK otwiera nową wystawę "Jestem kroplą w morzu. Sztuka ukraińskiej rewolucji". Na wystawie zorganizowanej we współpracy z Culture.pl zobaczymy blisko osiemdziesiąt  prac dwudziestu współczesnych artystów ukraińskich odnoszących się do aktualnej sytuacji na Ukrainie.


data publikacji: 2014-07-21

Już po raz drugi odbedzie sie w Ornecie festiwal "Przestrzeń Sztuki" organizowany przez Miejski Dom Kultury. W programie imprezy znajduje się wiele ciekawych warsztatów, wystaw i koncertów.


data publikacji: 2014-07-21

Punktem wyjścia wystawy jest termin „Poznańska Szkoła Instalacji” (PSI) ukuty w latach 90. przez krytyków związanych z magazynem Raster. Konfrontacja tej kategorii z rzeczywistością i aktualnym dorobkiem Instalatorów stała się naczelną motywacją przy tworzeniu koncepcji wystawy.


data publikacji: 2014-07-20

Pierwsza retrospektywna wystawa prac Marii Papy Rostkowskiej – jednej z ciekawszych polskich rzeźbiarek XX wieku.

Wystawę można oglądać od 15.06 do 21.09.2014 w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni.


data publikacji: 2014-07-19

Wrocławska wystawa Picasso Dalí Goya. Tauromachia – walka byków prezentuje dzieła najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie – Pabla Picassa, Salvadora Dalego i Francisca Goi. Motywem przewodnim wystawy jest postać byka – zwierzęcia symbolizującego siłę i odwagę, a także związana z nim tauromachia, która przez stulecia inspirowała hiszpańskich mistrzów. 


data publikacji: 2014-07-17

ZIELONY JAZDÓW to letni projekt Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. W tym roku odbywa się już po raz trzeci, tym razem pod hasłem "Zielony Jazdów. Zielony Rynek". Tematem przewodnim są związki ekologii z ekonomią. Poprzez warsztaty, wykłady i debaty organizatorzy chcą przybliżyć uczestnikom takie zagadnienia jak ekonomia społeczna i ekologiczna, alternatywne waluty, utopie ekonomiczne oraz antykonsumpcjonizm.


data publikacji: 2014-07-17

Jubileuszowa wystawa w Orońsku obrała za cel ukazanie Szczepkowskiego jako artysty wszechstronnego, sięgającego z równą swobodą do tradycyjnych technik i materiałów rzeźbiarskich, takich jak drewno czy brąz, jak do sztuk użytkowych – ceramiki czy meblarstwa.


data publikacji: 2014-07-16

 

 

18 lipca o godzinie 12.00 odbędzie się wernisaż ogólnopolskiej wystawy konkursowej absolwentów publicznych uczelni artystycznych z kierunków malarstwa, grafiki, rzeźby, intermediów - „Najlepsze Dyplomy Akademii Sztuk Pięknych”.


data publikacji: 2014-07-16

Od 8 lipca do 31 sierpnia w  Narodowej Galerii Sztuki - Zachęta będzie można oglądać pierwszą w Polsce indywidualną wystawę rumuńskiego malarza Victora Mana, laureata nagrody Artysta Roku przyznawanej przez Deutsche Bank.


data publikacji: 2014-07-15

Olsztyńska Trzydniówka Teatralna to cykliczny festiwal uliczny wchodzący w skład Olsztyńskiego Lata Artystycznego, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury. Jest to już czternasta edycja festiwalu.

Spektakle dobrane są tak, by pokazać różnorodne formy teatralne - od akcji ulicznej po monumentalne widowiska plenerowe.


data publikacji: 2014-07-15

Wystawa Tycjana Knuta "Stara szkoła" organizowana w ramach PROJECT ROOM prezentuje obrazy odwołujące się do tradycji polskiej awangardy malarskiej lat 60. i 70. XX wieku, w której istotnym elementem było doświadczenie abstrakcji i poszukiwanie transcendencji. Knut inspiruje się dziełami polskich geometrystów, których twórczość śledzi od lat.


data publikacji: 2014-07-14

20 najlepszych prac dyplomowych studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W ramach wystawy odbył się konkurs, w którym wybrano najlepsze dyplomy z obydwu kierunków studiów.


data publikacji: 2014-07-11

MIASTO + REAKCJA to studencka interpretacja MIASTA+ prezentująca 11 prototypów.

Organizatorami są: Pracownia Projektowania Produktu Autorskiego, Pracownia Projektowania Produktu, Pracownia Projektowania Mebla Seryjnego Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz PPNT Gdynia - Centrum Designu Gdynia.


data publikacji: 2014-07-11

"Smak przedmiotu" to wystawa, której celem jest promocja pomorskich projektantów i firm z  sektora kreatywnego, jest opowieścią o produktach w języku niewerbalnym. Każdy z przedmiotów zostanie zaprezentowany również w formie specjalnie skomponowanej potrawy. Pożywienie staje się syntetycznym i uniwersalnym przedstawieniem cech obiektu. Na wystawie będzie można swobodnie rozsmakować się m.in. w cieple grzejnika, szybkości roweru, świetle lampy ulicznej, wygodzie mebli, czy doświadczeniu dziecięcej zabawy.


data publikacji: 2014-07-11
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013