Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

Wydarzenia
KSZTAŁT WODY. KUJAWSKO-POMORSKIE PANORAMY WISŁY I WYSTAWA I CSW W TORUNIU I 21.08–16.09.2018DRUGIE DNO - wystawa I Galeria Amfilada I Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie I 03.08-23.09.2018 r.STEPS AHEAD; Wzornictwo w Polsce i na Węgrzech po 2000 roku - wystawa I Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie I 31.07 - 19.08.2018Jerzy Nowosielski - po śladach ... I Wystawa I Galeria Biuro Wystawa Artystycznych w Olsztynie I otwarta do 29.07. 2018 r.Gdynia Design Days 2018 I 6-15.07.2018 r.

Każdy powinien mieć swój miniaturowy ogródek
 
BWA Galeria Sztuki w Olsztynie zaprasza na warsztat plastyczny, podczas którego każdy z przybyłych- zarówno dzieci jak i dorosłych będzie mógł samodzielnie stworzyć własny miniaturowy ogródek.


data publikacji: 2013-06-13

Po raz pierwszy w Polsce wystawa Nagi prezentuje wybór projektów z różnych okresów twórczości jednego z najlepszych współczesnych artystów z Danii - Petera Landa.
Będzie to przekrój filmów i instalacji wideo od połowy lat 90, w których występuje on w różnych rolach i slapstikowych sytuacjach.


data publikacji: 2013-06-13

Tworzenie fantazyjnej biżuterii tzw. techniką sutaszu zdobywa w ostatnich latach wielu fanów. Muzeum Śląskie zaprasza serdecznie wszystkich miłośników ręcznie robionych ozdób 15 czerwca o godz. 12.00 do udziału w warsztacie tworzenia biżuterii, organizowanej w ramach wystawy „Śladami Kanunu. Kultura albańska w wieloetnicznym Kosowie”.


data publikacji: 2013-06-13

 Muzyka Chopina po raz kolejny w Ogrodach Luxemburskich w Paryżu.
W ramach 4 edycji festiwalu "Chopin au Jardin du Luxemburg, który organizuje Stołeczna Estrada i Miasto Stołeczne Warszawa. Od połowy czerwca Ogród Luxemburski wypełni się dźwiękami kompozycji Fryderyka Chopina. Przez pięć kolejnych niedziel będzie można usłyszeć recitale wybitnych polskich i zagranicznych pianistów, m.in. Lutosławski Piano Duo (Emilia Sitarz, Bartłomiej Wąsik), Anna Serafińska ze swoim trio jazzowym oraz Francois Dumant.
Koncerty odbywają się w każdą niedzielę, o godzinie 17:00
Na koncerty zaprasza Stołeczna Estrada, Urząd m. st. Warszawy i Instytut Polski w Paryżu.


data publikacji: 2013-06-12

 Przez całe wakacje na stacji metra Saint-Germain-des-Pres bedą pokazywane rysunki Józefa Wilkonia.
Prace Wilkonia pojawią się w paryskim metrze w ramach czwartej edycji festiwalu "Chopin au Jardin du Luxemburg", który organizuje Stołeczna Estrada i Miasto Stołeczne Warszawa.

 


data publikacji: 2013-06-12

Wystawa „Wieczór w galerii ON” jest wspólną akcją uczestników warsztatów w sali 46 CK Zamek oraz studentów Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich Wydziału Komunikacji Multimedialnej UAP w Poznaniu.


data publikacji: 2013-06-12

Artyści: Doug Ashford, Jeremy Deller, Suzanne Lacy, Cinthia Marcelle,
Mika Rottenberg, Emily Roysdon, Santiago Sierra

Wystawa jest rozwinięciem projektu Laboratorium Przyszłości: RAZEM / OSOBNO


data publikacji: 2013-06-11

Freelancer to w polskim tłumaczeniu wolny strzelec – osoba o nienormowanym czasie pracy, niezwiązana z pracodawcą stałą umową, zachowująca ślad „wolności” i uczestnicząca w grze rynkowej na innych zasadach. (...)

Wystawa bada przede wszystkim zmianę paradygmatu „bycia artystą”.


data publikacji: 2013-06-11

 Wystawa monograficzna prac malarskich Bogdana Lesińskiego ze zbiorów Muzeum Etnograficznego w Toruniu, Centrum Wystawienniczego "Fabryka Sztuk" w Tczewie i zbiorów prywatnych rodziny Lesińskich.

Bogdan Lesiński, malarz, którego prace mieszczą się w nurcie sztuki nieprofesjonalnej, jest autorem ponad pięciu tysięcy obrazów, nie licząc akwareli i rysunków.  


data publikacji: 2013-06-11

 Już we wrześniu, na terenie pofabrycznego Soho Factory zaplanowano Wawa Design Festiwal - kilkanaście wydarzeń które będą opowiedzą o projektowaniu zarówno polskim jak i zagranicznym.


data publikacji: 2013-06-11

UWIKŁANE W PŁEĆ – wystawa fotografii z kolekcji Joanny i Krzysztofa Madelskich
wernisaż: 4 lipca (czwartek), godz. 18.00
5 lipca – 25 sierpnia 2013 (sala główna)
kurator: Adam Mazur, współpraca Anna Hekmat


data publikacji: 2013-06-10

Muzeum zaprasza wszystkich chętnych na kolejną pieszą wycieczkę po Stalowej Woli. Tym razem trasa wiedzie ulicą H-Ż1, początek przy stacji PKP Stalowa Wola. Prowadzenie: Anna Garbacz.


data publikacji: 2013-06-10

Otwarcie wystawy: 7 czerwca 2013, godz. 18.00
Wystawa czynna do 25 sierpnia 2013
Kurator: Ewa Gorządek

To pierwsza w Polsce, obszerna prezentacja twórczości wybitnego, niemieckiego artysty Christiana Jankowskiego.


data publikacji: 2013-06-10

Hans Joachim Albrecht
"Nieobecny Obecny"
Zapraszamy na wernisaż 08 czerwca.
Wyeksponowane dzieła są własnością artysty i Fundacji Hansa Joachima Albrechta w Krefeld.


data publikacji: 2013-06-08

Tadeusz Rolke przez wiele lat pracował jako reporter, rejestrował happeningi w galerii Foksal i fotografował modę dla czasopisma „Przekrój”. Na wystawie w MOCAK-u prezentowane są zdjęcia (od pierwszych zachowanych zdjęć z 1944 roku aż do dzisiaj) , które (za zgodą właściciela) z archiwum fotografa wydobył Witek Orski, artysta i kurator związany z warszawską galerią Czułość.


data publikacji: 2013-06-08

"Knowledge for Silesia" stanowi miejsce wymiany idei i pomysłów oraz działanie tworzone z mieszkańcami Śląska zapraszanymi do dzielenia się posiadaną wiedzą.


data publikacji: 2013-06-08

Wystawa fotografii Bogdana Frymorgena, który w czarno-białych zdjęciach krakowskiego Kazimierza zawiera swoją fascynację historią tej żydowskiej niegdyś dzielnicy oraz jej dniem dzisiejszym. Fotografowanie zaułków Kazimierza, poszukiwanie charakterystycznych miejsc i ich specyficznej aury, portretowanie lokatorów starych kamienic, wydają się być także próbą przywrócenia do życia - i do zbiorowej pamięci - dawnych mieszkańców dzielnicy, których los skazał na zagładę. Przed wojną mieszkało tu kilkadziesiąt tysięcy Żydów.


data publikacji: 2013-04-12

Już od 12 kwietnia 2013 można rezerwować bilety na spektakle międzynarodowego projektu "Ganymed goes Europe", który Muzeum Narodowe we Wrocławiu realizuje we współpracy z Kunsthistorisches Museum w Wiedniu i Museum Sztuk Pięknych w Budapeszcie.


data publikacji: 2013-04-11

Pierwsze w Europie Środkowej interaktywne muzeum włókiennictwa zostało otwarte dla zwiedzających 9 kwietnia w Łodzi. Na odkrywających niezwykłe instalacje w Centralnym Muzeum Włókiennictwa czeka m.in. spotkanie z Ludwikiem Geyerem, czy multimedialna podróż po świecie mody i ubrań.


data publikacji: 2013-04-11

Wystawa Tradycyjne święta chińskie przedstawia najważniejsze święta utrwalane od ponad 3 tys. lat w chińskiej tradycji, będącej swoistą fuzją elementów wywodzących się z różnych ceremoniałów: konfucjańskiego, taoizmu, buddyzmu, a także z pierwotnych wierzeń i obrzędów związanych z pracami na roli i kultem przodków. 
 


data publikacji: 2013-04-09

Wernisaż - piątek, 12 kwietnia, godz. 19
Na wystawę Anety Grzeszykowskiej w Zachęcie złożą się filmy z ostatnich lat oraz nowa seria zdjęć przygotowana specjalnie z myślą o tym pokazie. Wybór prac ujawni podstawowe strategie artystyczne stosowane przez Grzeszykowską: manipulacje medium filmowym i fotograficznym, a w konsekwencji widzem, sięganie do prac innych artystów w celu nadania im nowych znaczeń. Prace te pozwalają dostrzec również główne motywy twórczości artystki: przetwarzanie historii osobistych, problemy reprezentacji ciała, jak bezceremonialne ujawnianie samej siebie, ale również autodestrukcyjne gesty — obsesyjne powracanie do kwestii niewidzialności, wymazywania swojej postaci.


data publikacji: 2013-04-09

Sztuka dzisiaj to nie tylko świat ograniczający się do Paryża czy egzotycznego co nieco Egiptu! To probierz inności, tożsamości, oryginalności w świecie uniwersalnym. Taki stosunek do sztuki manifestują artyści, których dzieła są prezentowane na wystawie „Sztuka Łotwy”.


data publikacji: 2013-04-08

Otwarcie 11.04.2013 o godzinie 17.30

Specjalna wystawa PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI, zaprojektowana dla arena DESIGN 2013 oraz Muzeum Techniki i Komunikacji
w Szczecinie omawia ergonomię łazienek i stosowane technologie na przykładzie pięciu wzorcowych wnętrz wyposażonych
w siedem niezależnych serii produktów w różnych konfiguracjach oraz dwie linie technologiczne.


data publikacji: 2013-04-08

Asymmetry Festival 5.0, który odbędzie się w we wrocławskiej Hali Stulecia prezentuje ekspozycję w postaci nietypowej galerii ulicznej (Citylighty) można oglądać na ul. Świdnickiej w pobliżu przejścia podziemnego do 14 kwietnia br.


data publikacji: 2013-04-08

Wykłady na temat Velázqueza i Zurbarana, portretów flamandzkich XVII wieku, zabawy dla dzieci, pokaz dawnych tańców dworskich - to niektóre z  atracji Dnia hiszpańskiego, który Muzeum Narodowe we Wrocławiu organizuje w najbliższą sobotę (6 kwietnia).


data publikacji: 2013-04-05

W Centrum Sztuki Mościce zeprezentowany zostanie projekt „od-ZYSK”, składający się z dwóch wystaw:
„od-ZYSK Butik” i „kolektyw 21” a także z wykładu Tomka Wójcika „Bionika – inspiracja naturą” i warsztatów z recyclingu prowadzonych przez PolTWORA. Atrakcją dla odwiedzających Centrum Sztuki Mościce będzie na pewno kopuła Kuyen, budowana wspólnie z publicznością przed otwarciem wystaw.
 
 


data publikacji: 2013-04-05

Tego dnia Centralne Muzeum Włókiennictwa zaprasza na bezpłatne zwiedzanie wystaw muzealnych.
Ponadto proponuje szereg dodatkowych atrakcji >>>


data publikacji: 2013-04-04

„(...) Od 2011 roku Ania Rosinke i Maciej Chmara tworzą „chmara.rosinke conceptual design”. Inspiracji szukają w najbliższym otoczeniu człowieka. „Studiują” zachodzące w nim zjawiska socjokulturowe, obserwują bacznie ludzkie zachowania. Wykorzystują zdobytą wiedzę 
do tworzenia obiektów, jak chociażby mobile hospitality ( „mobilna gościnność” ).
Podróżując z przenośną kuchnią, zachęcają lokalne społeczności do zagospodarowywania i użytkowania wspólnej przestrzeni.
W swoim projektowaniu wykazują ogromną wrażliwość i świadomość ekologiczną.

Galeria BB Kraków, ul. Garbarska 24


data publikacji: 2013-04-03

Projekt performatywny Matka Ziemia Siostra Księżyc oraz pokaz mody w Zachęcie

Instalacja w kształcie gigantycznego skafandra, wzorowanego na ubiorze radzieckiej kosmonautki, Walentyny Tierieszkowej odwołuje się do walki o podbój wszechświata prowadzonej między Wschodem a Zachodem w czasach „zimnej wojny”. Skafander to jednocześnie nawiązanie do rzeźby Niki de Saint Phalle i Jeana Tinguely’ego Ona – Katedra z 1966 roku.


data publikacji: 2013-04-03

Wystawa jest wielowymiarową prezentacją (malarstwa,grafiki, rysunku, obiektu, jak i designu) działań ciekawszych twórców młodego pokolenia. Są to niezależni artyści z Wrocławia i innych ośrodków artystycznych w Polsce.

Wernisaż wystawy 11 kwietnia w Centrum Kultury Agora.


data publikacji: 2013-04-02

Przegląd Sztuki Wideo THE 01 jest jednym z pierwszych międzynarodowych wydarzeń prezentujących w Polsce sztukę wideo.
Podczas pierwszej edycji przeglądu zaprezentowane zostaną prace wideo artystów z całego świata, zarówno studentów, jak i twórców o ugruntowanej pozycji. Na przegląd nadesłano 219 zgłoszeń z 38 krajów. Wyłonionych zostało 21 filmów wideo, które zostaną pokazane podczas projekcji.


data publikacji: 2013-04-02

Cosmit - Salone Internazionale del Mobile to największe na świecie targi designu. Jest to wydarzenie wręcz obowiązkowe dla branży wyposażenia domu.
Od 2010 roku targom towarzyszy strefa Ventura Lambrate usytuowana w postindustrialnej dzielnicy Mediolanu. To właśnie tam, po sukcesie ubiegłorocznej prezentacji, Łódź Design Festival pokaże wystawę must have from Poland składającą się z 34 przykładów mądrej i świadomej strategii inwestowania w design.


data publikacji: 2013-04-02

Na samym popczątku odwiedzających powita fabrykant Ludwik Geyer, zapraszając do … podjęcia pracy w fabryce. Muzeum oferuje zwiedzającym możliwość wirtualnego obcowania z wybranymi eksponatami Centralnego Muzeum Włókiennictwa, zapoznania się z historią przemysłu włókienniczego, Białej Fabryki oraz rodziny Geyerów, która kryje wiele sekretów.


data publikacji: 2013-03-29

II Interior Design Forum to impreza z branży wyposażenia wnętrz, dedykowana architektom, dekoratorom i projektantom wnętrz, pracowniom dekoracji okna jak również a także innym osobom związanym z branżą. Wzięło w niej udział ponad 100 osób, w tym około 90 dekoratorów wnętrz i architektów.


data publikacji: 2013-03-29

Targi About Design są wydarzeniem cyklicznym. Celem imprezy jest przede wszystkim rozpowszechnianie trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz. W tym roku ABOUT DESIGN odbędzie się w nowym centrum wystawienniczym AMBEREXPO.
Oferta targów skierowana jest do projektantów dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, kupców, rzemieślników, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych.


data publikacji: 2013-03-28

Zapraszamy już niedługo na wystawę niezwykle prestiżowej kolekcji włoskiej Fondazione Sandretto Re Rebaudengo, stworzonej przez Patrizię Sandretto Re Rebaudengo we współpracy z zespołem kierowanym przez legendarnego kuratora Francesco Bonami.  Będzie to pierwsza prezentacja zbiorów Fundacji w Polsce - w tym roku wystawy dzieł kolekcji odbywają się symultanicznie w toruńskim CSW, w słynnej londyńskiej Whitechapel Gallery, oraz w Kunsthalle w Krems. W dniu otwarcia wystawy zapraszamy także na spotkanie z założycielką kolekcji, Patrizią Sandretto Re Rebaudengo!


data publikacji: 2013-03-27

Po raz dziesiąty z rzędu światowa wystawa najlepszych fotografii dzikiej przyrody „Wildlife Photographer of the Year” prezentowana będzie w Galerii Bielskiej BWA w Bielsku-Białej. Wystawę tworzy 100 nagrodzonych i wyróżnionych prac z konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year 2012, organizowanego przez „BBC Worldwide” oraz Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.
Po jesiennym rozstrzygnięciu konkursu (8 października 2012 roku) i premierowej wystawie w Natural History Museum w Londynie, w 2013 roku wystawa odbywa swoje tournée po świecie, w tym także – już po raz jedenasty – po Polsce, goszcząc w salach wystawowych 12 miast, m.in. Warszawy, Wrocławia, Tarnowa, Szczecina i Sopotu.


data publikacji: 2013-03-27

Okres Wielkiego Tygodnia już się rozpoczął. Aby pełniej przezyć celebrację tego wyjątkowego czasu, zapraszamy na wystawę Władysława Klamerusa w Galerii Studio w Warszawie (Plac Defilad 1).

Utkany z trawy przez artystę chrześcijański krzyż ma dziurę w kształcie postaci Chrystusa. Przez tę dziurę widać świat.


data publikacji: 2013-03-26

Ostatnie w trzyczęściowym cyklu spotkanie poświęcone sztuce ulicy. Gościem będzie Tomasz Sikorski, współautor, wraz z Marcinem Rutkiewiczem, albumu „Graffiti w Polsce 1940-2010", wydanego w 2011 roku przez wydawnictwo Carta Blanka i Fundację Sztuki Zewnęgtrznej, prezentującego historię graffiti w Polsce, od konspiracyjnych haseł malowanych na murach w czasie II wojny światowej, przez gwałtowny rozwój związany z aktywnością artystyczną i polityczną w latach 80., aż po twórczość pierwszej dekady XXI w. Album przedstawia prace i sylwetki najważniejszych i najciekawszych polskich twórców nurtu balansującego między spontaniczną, często nielegalną obecnością w przestrzeni publicznej, a działalnością prowadzoną z dużym rozmachem pod patronatem szacownych muzeów czy galerii sztuki.
Tomasz Sikorski skupi się na opowieści o graffiti w Polsce w latach 1940-1990.


data publikacji: 2013-03-26

Pierwsza edycja Przeglądu Sztuki Wideo „THE 01”, prezentowana w olsztyńskiej Galerii Sztuki BWA to prezentacja prac artystów wideo z całego świata- zarówno studentów kierunków artystycznych jak i dojrzałych twórców.

    Na przegląd wpłynęło 219 zgłoszeń z 38 krajów świata, 21 wybranych wideo składa się na pokaz główny. Jury wybrało także 5 najlepszych wideo, które złożyły się na obecny pokaz oraz są promowane na stronie internetowej THE VIDEO COMMUNITY. Selekcja miała na celu wskazanie najciekawszych  prac, które możliwie najpełniej pokazują całą różnorodność sztuki wideo czerpiącej z różnych tradycji. W pokazie głównym pojawiają się prace z elementami performance, eksperymenty formalne, eseje z wątkami fabularyzowanymi, obrazy z minimalnym ukierunkowaniem na ruch.


data publikacji: 2013-03-26

      W piątkowy wieczór 12 kwietnia o godz.18:00 Galeria Sztuki BWA w Olsztynie zaprasza na recital kompozycji i wernisaż wystawy wszechstronnego artysty - Jana Kantego Pawluśkiewicza.

      W Sali kameralnej BWA pokazane zostaną barwne rysunki wykonane przez artystę techniką tzw. żeli- hinduskich cienkopisów pozwalających uzyskać oryginalny efekt na granicy rysunku, grafiki, malowidła.


data publikacji: 2013-03-25

wernisaż: 11 kwietnia (czwartek), godz. 18.00

Projekt „OO” realizowany był na przełomie 2011 i 2012 roku w lesie na Mazurach. Niczym opisywany przez Junga alchemik Marta Zasępa podjęła się zgłębiania zagadek Natury, a istotą jej sztuki stało się oddzielenie (solutio), poddanie analizie, a następnie synteza, scalenie i wzmocnienie (coagulatio).
Wystawa prezentowana w olsztyńskiej galerii BWA to powstały w przestrzeni blisko 500 m² swoisty labirynt, w którym dźwięki, nieme filmy wideo, fotografie oraz symboliczne obrazy, prowadzą, sugerują, ale nie dają odpowiedzi. Sam tytuł wystawy jest znakiem graficznym podobnym do alchemicznych oznaczeń planet i pierwiastków. Dwie litery „O” złączone jak znak nieskończoności. Widz w ciemności wybiera własną drogę.


data publikacji: 2013-03-25

Otwarcie o godz. 18.00

Od 25 marca w VIDEO ROOM prezentujemy nową pracę wideo rumuńskiego artysty Cipriana Mureşana (ur. 1977), jednego z najbardziej interesujących twórców swojego pokolenia. Mureşan jest artystą wizualnym, pracującym w takich mediach jak wideo, instalacja, fotografia, rysunek i rzeźba. Jego kariera nabrała przyspieszenia, gdy w 2009 roku na wystawie "Younger than Jesus"w New Museum w Nowym Jorku pokazano aż cztery jego prace wideo. Twórczość Mureşana ma charakter krytyczny, nawet ikonoklastyczny, a jednocześnie dyskursywny wobec światowego kanonu sztuki oraz historii. Odnosi się on do podejmowanych problemów z poczuciem ironii, a jego prace nabierają charakteru subtelnych i inteligentnych komentarzy.


data publikacji: 2013-03-25

Wystawa prac zmarłego w 2009 roku twórcy, zajmującego bardzo ważne i wyjątkowe miejsce w sztuce polskiej
lat 80. i 90. XX w. Przedstawia najważniejsze wątki wieloaspektowej twórczości Mikołaja Smoczyńskiego, w czytelny sposób akcentując wewnętrzny związek pomiędzy różnymi formułami wypowiedzi artystycznej (fotografia, interwencje
i instalacje w przestrzeni architektury, malarstwo, rysunek).


data publikacji: 2013-03-25

Wystawa prezentująca malarstwo, rysunek i video
Wernisaż: 13.04.13, g.19:00

Słowa, których nie wolno wypowiedzieć na głos. Rzeczy, które trudno dostrzec w natłoku bodźców współczesnego świata. Uczucia, które są zbyt eteryczne, żeby przebić się do głównego nurtu świadomości. Wyparte i niewidzialne jak duchy, albo ignorowane - niczym śmieci na poboczu drogi. Jednak wciąż obecne: okruchy rzeczywistości, owady, gałązki, kawałki szkła, metalowe części, drobne, dzikie zwierzęta oraz złożone emocje.

Galeria 81 Stopni
www.81stopni.pl,
81stopni@gmail.com
Galeria czynna:
pon 15-20, wt 11-16, śr 11-16 lub po umówieniu mailowym


data publikacji: 2013-03-20

Dlaczego małym dzieciom zakładano gorsety, jak ubierali swoje pociechy miłośnicy literatury i jaki wpływ na modę miały konkretne wydarzenia historyczne - na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź oglądając tę wystawę.


data publikacji: 2013-03-18

Wystawa „Hokus Pokus” prezentuje motywy najbardziej charakterystyczne dla twórczości Batora. W trzech salach galerii Strefa A pokazane zostaną obrazy na płótnie oraz collage’e.

Zapraszamy  od 15 marca do 7 kwietnia


data publikacji: 2013-03-14
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013