Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

kolekcja Pinot noir
Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)
Pinot noir - fotel (oparcie z pleksi)
Cena produktu ze zdjęcia
4 282.00
GALERIA
WYMIARY W WERSJI PDF pobierz  MODEL 3D pobierz
DODATKOWE DANE TECHNICZNE

Opis produktu ze zdjęcia głównego - obicie skóra gr I. Poza pokazanymi modelami istnieje także możliwość wyboru innych obić (skóra lub tkanina), w tym łączenia kilku wariantów kolorystycznych z tego samego gatunku a także kilku gatunków. Ponadto, zgodnie z założeniami koncepcyjnymi projektanta oparcie jest wymienne i można w nim zastosować bardzo dużą gamę surowców: polimer, szkło, skóra naturalna, drewno okleinowane lub malowane.

DOSTĘPNOŚĆ

5-6 tygodni
OPIS

Wzór bardzo dynamiczny, pełen ekspresji, zbudowany na bazie kompozycji dwóch skontrastowanych brył tworzących integralną całość. Pierwsza dominująca bryła to spłaszczony walec o podstawie elipsy umieszczony poziomo i delikatnie odkształcony w celu uformowania siedziska i uzyskania wysokiego komfortu. Obłość formy podkreślona dodatkowo płynną, miękką linią przeszyć siedziska daje temu elementowi charakter nie tylko oryginalny ale i efektowny.

Drugą bryłą jest zupełnie płaski prostopadłościan, który niczym strzała uderza, przecina i wbija się na stałe w siedzisko stanowiąc oparcie fotela i równoważąc odchylenie osi elipsy. Zgodnie z założeniami koncepcyjnymi projektanta oparcie jest wymienne i można w nim zastosować bardzo dużą gamę surowców: tworzywo sztuczne, skóra naturalna, drewno okleinowane lub malowane.

 

 

Inne produkty projektanta
Raboso fotel
Chenin-Blanch
Palomino fotel
Mergus sofa 2NF + OTP stelaż delfin
Nebbiolo Sofa 2S
Raboso leżanka
Bouvier
sofa Toca 3S
Dolcetto fotel
Jacek Wojciech Suszek
PROJEKTANT JACEK WOJCIECH SUSZEK
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013