Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

Rzeczy
Polski design autorstwa Bogumił GalaWood&Paper geometryczne wzory, kolor i drewnoLAKO z potrzeby tworzenia rzeczy wyjątkowych.Kolekcja desek kite na 2017. Opracowana przez Gravite Design z OlsztynaKolekcja Folk Fusion - Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież”
Nasza lampa LATARNIA została wybrana produktem miesiąca przez redakcję magazynu ICON. Właśnie ukazał się kwietniowy numer tego wydawnictwa.
data publikacji: 2016-03-16

Joanna Rusin w 2002 roku ukończyła w Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi, Wydział Tkaniny i Ubioru.
Współpracuje z instytucjami kultury, galeriami wzornictwa i architektami wnętrz w Polsce i za granicą. Wzięła udział w wielu wystawach designu ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie, Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.


data publikacji: 2016-02-18

Filiżanka „główka” z czarnej porcelany ze spodeczkiem ma wysokość: 7,5 cm i pojemność: 150 ml. Zaprojektowana została przez Natalię Gruszecką, wykonana ręcznie w pracowni w Polsce.  Materiały to najlepszej jakości angielska porcelana Bone China z dodatkiem czarnego pigmentu wypalone w temperaturze 1220 stopni C. Filiżanka dostępna jest również w wersji z białej porcelany, a także z uchwytem malowanym prawdziwym złotem lub platyną. 


data publikacji: 2015-02-25

 Lampę należy składać zgodnie z zaleceniami załączonej  instrukcji. Końce filcowych płatków klosza pozostawiają jednak użytkownikowi  trochę swobody  - można je wywinąć na kształt kwiatu konwalii lub pozostawić proste. Convallarię można kupić w sześciu  kolorach będących w stałej ofercie.  Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania jej  jeszcze w kilku innych. Firma Ping Pug Design dysponuje łącznie paletą 18 kolorów.


data publikacji: 2015-02-11

Boomini to producent wyjątkowych na polskim, ale i światowym rynku domków dla lalek, które poza tym że służą do zabawy, stanowią przykłady interesującego designu. Ich bryły i wnętrza zaprojektowane zostały specjalnie dla marki przez uznanych, wybranych nieprzypadkowo architektów. To solidne meble, które mogą stać nie tylko w pokoju dziecka, ale w każdej przestrzeni domowej - świetnie wyglądają w długim holu czy w salonie, jako oryginalny element dekoracji wnętrza.


data publikacji: 2015-02-10

Cykl lamp projektu Ap Dizajn zainspirowany został kwiatostanem dalii. Poprzez zgeometryzowanie i zdeformowanie struktury i przeniesienie jej na płaszczyznę uzyskany został efekt trójwymiarowości.


data publikacji: 2014-11-13

Unikatowy charakter drewna kontrastuje z technicznym, laserowo wycinanym elementem metalowym. Stołek jest bardzo stabilny i trwały. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu drewna i metalu stołek może zamieszkać w ogrodzie lub na tarasie. Zarówno na zewnątrz, jak i w mieszkaniu może pełnić funkcję siedziska, ale również służyć jako podręczny stolik. 


data publikacji: 2014-11-04

Lampy są proste w konstrukcji, na którą składa się stojak z nierdzewnej stali oraz klosz z elastycznego PCV do samodzielnego nadmuchania. I ta prostota właśnie jest fantastyczna.

PUFF-BUFF DESIGN tworzą Anna Siedlecka oraz Radek Achramowicz.
Studio zajmuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą oraz projektowaniem wnętrz.

W dniach 28 października - 3 listopada 2014 /12:00 – 21:00/ Orca jest prezentowana na specjalnie zaaranżowanej wystawie w samym centrum Tokio. Tym miejscem jest guerrilla klubokawiarnia - tu specjalnie dla japońskiej publiczności prezentowane są najlepsze polskie produkty i elementy projektowania graficznego ostatnich lat.
Dokładne miejsce: VACANT, 3-20-13 Jingumae, Shibuya, Tokyo 150-0001


 


data publikacji: 2014-10-31

 Borboleta to konsola, której nazwa z języka portugalskiego oznacza: motyl. Szuflada konsoli pokryta jest małymi ceramicznymi kolorowymi trójkątami umieszczonymi na niej przy pomocą magnesów. Wszystkie elementy mebla zaprojektowane zostały jako oddzielne część.


data publikacji: 2014-10-30

Blaszane krzesło Diago grupy projektowej  Tabanda z Gdańska, to produkt ze znakiem jakości must have. Inspiracją dla projektu była m.in. sztuka orgiami. 


data publikacji: 2013-11-02

The Poor Toys to seria zabawek zdecydowanie odmiennych od tych, które zalegają na sklepowych półkach. Pomysłowość ich twórcy Bartosza Muchy, doceniło jury plebiscytu must have, podczas zakończonego Łódź Design Festival.


data publikacji: 2013-10-31

Biżuteria z betonu marki Stage & Design zdobyła wyróżnienie w plebiscycie must have, podczas  zakończonego właśnie Łódź Design Festival. Plebiscyt zaprezentował  najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów lub producentów.


data publikacji: 2013-10-28
Proszę Was o znalezienie imienia dla nowej propozycji z mojej kolekcji Suszek Design...
data publikacji: 2013-08-19

Fotel w kształcie serca projektu Vernera Pantona.
 


data publikacji: 2013-02-13

Pastil Chair to jeden z najbardziej znanych projektów Eero Aarnio. To także jeden z symboli popkultury lat 60-tych.
 


data publikacji: 2013-02-13

Zegar z kulek czyli Ball Clock to projekt z 1948 roku autorstwa George'e Nelsona. Najsłynniejszy zegar ścienny świata występuje pod szwajcarską marką Vitra.


data publikacji: 2013-02-01

Pufy Slumber (czyli drzemka) to projekt polskiej artystki Aleksandry Gacy, pracującej na co dzień w holenderskim Delft.


data publikacji: 2013-02-01

Polskie wzornictwo w latach 50. i 60. przeżywało swój rozkwit dzięki działalności kilku projektantów.
Jednym z nich jest Teresa Kruszewska (ur. 10-04-1927), która zasłynęła między innymi pięknym krzesłem "Muszelka". Wykonane ono było z drewna brzozowego oraz giętej sklejki i lakierowane w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej i ciemnej. Projekt powstał w roku 1956, a realizację krzesła podjął warsztat stolarski Spółdzielni ŁAD.


data publikacji: 2013-02-01

Połączenie światła i recyklingu. Dolce Luce daje nowe życie starym neonom. Dostosowuje ich możliwości do przestrzeni naszych mieszkań, klubów i kawiarnii, które lubimy.


data publikacji: 2012-11-10

Wieszak Tee wygrał w konkursie Interior Innovation Award 2012. Tee spełnił surowe kryteria jury, zarówno pod względem technicznego wykonania i praktycznego zastosowania, jak i w zakresie nowoczesnego designu.

 

 


data publikacji: 2012-08-27
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013