Czy grzejniki łazienkowe mogą być ozdobą? Czym kierować się przy ich zakupie?

Grzejniki łazienkowe kojarzą się głównie z funkcją ogrzewania pomieszczenia. Oczywiście, jest to kwestia bardzo istotna, nie ma ku temu żadnych wątpliwości. Jednak na przełomie lat grzejniki znacznie ewoluowały i dzisiaj jest to jak najbardziej element wystroju wnętrza. Występują one w najróżniejszych wzorach i kolorach. Akcesoria do grzejników mogą być w tym samym kolorze co sam grzejnik – tak, aby całość była jak najbardziej spójna i pasująca do aranżacji naszej łazienki.

Rodzaje dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Trionet oferuje wysokiej jakości produkty polskich firm. Każdy model grzejnika dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Grzejniki łazienkowe są bardzo estetyczne, wykonanie z największą dbałością o szczegóły oraz wpisują się w nowoczesny design. Zawory grzejnikowe dostępne są w tych samych kolorach co grzejniki, dzięki czemu zachowany zostaje zamysł projektanta.

Firma posiada w ofercie grzejniki łazienkowe:

  • drabinkowe
  • typu „łezka”

Powyższe rodzaje występują dodatkowo w kilku wariacjach, dlatego każdy znajdzie tutaj odpowiedni grzejnik, który będzie idealnie wpisywał się w projekt łazienki i będzie w zgodzie z naszym poczuciem estetyki. Specjaliści firmy Trionet pomogą w wyborze odpowiedniego grzejnika pod kątem parametrów i funkcjonalności.

Co będzie mi potrzebne do instalacji grzejnika?

Grzejniki łazienkowe wybieramy głównie przez wgląd na ich wygląd. To bardzo przyjemne zadanie i zazwyczaj nie sprawia większych trudności. Aby jednak grzejnik w łazience mógł cieszyć nasze oko, potrzebujemy niezbędnych elementów do montażu. Akcesoria do grzejników również znajdziemy na stronie firmy trionet. Przede wszystkim, wybór odpowiednich części zależy od tego, w jaki sposób będziemy chcieli zamontować nasz grzejnik. Zawory grzejnikowe występują w wielu rodzajach.

Możemy jednak podzielić je na 2 główne kategorie:

  • Zawór według budowy korpusu: kątowy i prosty
  • Zawór według rodzaju zastosowania: regulacyjny, termostatyczny, zespolony i osiowy.

Zawory oferowane przez firmę Trionet są niezawodne i gwarantują solidną sprawność oraz najlepszą jakość.

Kolejnym dość istotnym elementem jest część maskująca. To swego rodzaju dopełnienie całości. Części te pełnią rolę dekoracyjną, ponieważ ukrywają przed okiem niezbyt estetyczne elementy funkcyjne grzejnika. Dodatkowo, wpływają na bezpieczeństwo grzejników łazienkowych – zasłaniają przewody oraz ewentualne ostre części krańcowe.

Jaki jest koszt grzejnika dekoracyjnego?

Grzejniki łazienkowe oraz akcesoria łazienkowe w sklepie Trionet oferowane są w naprawdę konkurencyjnych i atrakcyjnych cenach. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie i przygotowuje ofertę szytą na miarę potrzeb. Można zrobić zakupy detaliczne, jak i hurtowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Fantastyczna jakość produktów, przy wyjątkowo niskich cenach, jest cechą rozpoznawalną firmy. 

Polecam odwiedzić stronę i samemu przekonać się o nowoczesnym designie oferowanych grzejników, ilości wariantów oraz akcesoriów, a także zobaczyć na własne oczy jak konkurencyjne są proponowane ceny.