Przypomnienie hasła
Na podany adres e-mail, który podałeś przy zakładaniu konta wyślemy hasło.
adres email:
Zaloguj się
login:
hasło:
PROFIL STOPNIA I-GO:
- KONTO BEZPŁATNE
- UMOŻLIWIA DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- UMOŻLIWIA KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT, FORUM ORAZ BLOGA
- UMOŻLIWIA PREZENTACJĘ SWOJEJ TWÓRCZOŚCI W SPOŁECZNOŚCI FORMWELL.PL
- PROFIL WIDOCZNY PO WYSZUKANIU PRZEZ WYSZUKIWARKĘ
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA I-GO - NACIŚNIJ zarejestruj

JEŻELI JESTEŚ ARTYSTĄ, PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM, ZAPRASZAMY DO ZAŁOŻENIA PROFILU STOPNIA II-GO. KORZYŚCI Z ZAŁOŻENIA PROFILU
- PODPISANIE UMOWY HANDLOWEJ Z PORTALEM
- SPRZEDAŻ SWOICH PRAC
- PREZENTACJA I PROMOCJA SWOJEJ TWÓRCZOŚCI NA STRONACH PORTALU I POZA PORTALEM
- KORZYSTANIE Z KOMUNIKATORÓW: VIDEO CZAT (TAKŻE ORGANIZOWANIE), FORUM ORAZ BLOGA
- DOKONYWANIE ZAKUPÓW NA PORTALU
- KONTO BEZPŁATNE
CHCESZ ZAŁOŻYĆ PROFIL STOPNIA II-GO - NACIŚNIJ zgłoś się

Wydarzenia
KSZTAŁT WODY. KUJAWSKO-POMORSKIE PANORAMY WISŁY I WYSTAWA I CSW W TORUNIU I 21.08–16.09.2018DRUGIE DNO - wystawa I Galeria Amfilada I Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie I 03.08-23.09.2018 r.STEPS AHEAD; Wzornictwo w Polsce i na Węgrzech po 2000 roku - wystawa I Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie I 31.07 - 19.08.2018Jerzy Nowosielski - po śladach ... I Wystawa I Galeria Biuro Wystawa Artystycznych w Olsztynie I otwarta do 29.07. 2018 r.Gdynia Design Days 2018 I 6-15.07.2018 r.

Supernowa to program skierowany do artystów poniżej 30 roku życia, którzy nie mieli więcej niż trzech wystaw indywidualnych i pięciu zbiorowych.
W ten sposób Zatoka Sztuki chce promować młodych ludzi u progu swej kariery twórczej.


data publikacji: 2014-12-18

Jury 7. edycji konkursu TOP DESIGN award wybrało 20 produktów, które wezmą udział w jego finałowym etapie. Wystawę nominowanych prac można będzie obejrzeć w ramach wydarzenia arena DESIGN 2015, które odbędzie się w dniach 17-20 lutego 2015 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 


data publikacji: 2014-12-16

 „Architektura cienia” to elementy wyparte z oficjalnego dyskursu takie jak toalety, szalety miejskie, bazary i stragany uliczne. Ich forma i miejsce w przestrzeni miejskiej to lustro odzwierciedlające rozwój ekonomiczny i kulturowy danego społeczeństwa oraz jego stosunek do cielesności, rytuałów i polityki.


data publikacji: 2014-12-15

 Już drugi raz Fundacja MCKA organizuje w Zatoce Sztuki cykl przedświątecznych kiermaszów sztuki, mody, designu i rękodzieła.
W tym w ofercie są dwa kiermasze:
W dniu 9.12odbył się kiermasz o tematyce dziecięcej: zabawki, meble, ubranka.
W dniu 16.12 odbędzie się kiermasz sztuki, design, moda, rękodzieło.

Tak, jak i rok temu kiermasze będą odbywać się w Sali Kryształowej na drugim piętrze Zatoki Sztuki.

więcej na stronie: >>>


data publikacji: 2014-12-15

Wystawa "Anioły i demony, albo ćwiczenia z kompozycji" jest prezentacjacją prac artystów Małgorzaty Bojarskiej-Waszczuk oraz Adama Cieślaka. Oboje pracują w innej materii twórczej, ale odnajdują, jak mówią, w swoich pracach pewne pokrewieństwa w sferze wrażliwości, poszukiwań, pytań i rozwiązań kompozycyjnych. Na wystawie zaprezentowane będą rysunek, fotografia, rzeźba, obiekty i instalacje.

Podczas wernisażu wystąpi chór Bel Canto pod dyrekcją Jana Połowianiuka.

 


data publikacji: 2014-12-15

 Nagroda główna PRZETWÓRA ROKU przyznana przez jury w składzie: Bogna Świątkowska, Grzegorz Niwiński, Jerzy Porębski i Tomasz Rudkiewicz oraz organizatorki Monika Brzywczy, Anna Czarnota i Marta Wójcicka.

Nagroda przyznana dla Karoliny Tarasiewicz, Zuzanny Bujacz, Natalii Olbiński za wyjątkowo dopracowany, funkcjonalny i zabawny projekt:„Stół do produkcji rozmowy“. Podczas spotkania przy stole można nie tylko porozmawiać, ale też stworzyć szaliki (tzw. kominy). Kołki wokół otworów, umieszczonych w stole, z powodzeniem zastępują druty. Różna grubość i odległość drewnianych kołków daje możliwość zróżnicowania splotów wełny. Autorki dobrze dopasowały siedziska-pieńki.


data publikacji: 2014-12-11

 Zapraszamy na drugą edycję światecznego kiermaszu Figa z Makiem, na którym swoje produkty zaprezentują utalentowani młodzi projektanci i artyści. Nie zabraknie także oferty warsztatowej dla dzieci i dorosłych.
Figa z Makiem to dla stawiających pierwsze kroki na rynku, młodych twórców, okazja do pokazania swoich projektów. Dla gości – szansa na skompletowanie oryginalnych, świątecznych prezentów dla najbliższych (i dla siebie) oraz sposób na uniknięcie wizyty w przepełnionych galeriach handlowych.


data publikacji: 2014-12-11

Od najbliższego wtorku przez dwa tygodnie w Manufakturze można oglądać wystawę fotografii pt. „Miedź w architekturze i w designie”. Organizatorem wystawy jest Polskie Centrum Promocji Miedzi.
Ekspozycja jest ulokowana w centralnym punkcie Manufaktury – rotundzie. Na wystawę składa się kilkadziesiąt fotografii prezentujących zastosowanie miedzi we współczesnej architekturze oraz designie. 


data publikacji: 2014-12-10

Przed nami ostatnie spotkanie z cyklu „Piątka ze sztuki, czyli pięć odsłon wystaw stałych Muzeum Śląskiego”. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli zwiedzić wnętrz nowej siedziby Muzeum Śląskiego.
13 grudnia przy pomocy kostiumów i wytyczonego na podłodze rzutu ekspozycji uczestnicy spotkania poznają koncepcję wystawy „Laboratorium przestrzeni teatralnych – przeszłość w teraźniejszości”. 


data publikacji: 2014-12-09

Józef Wilkoń został laureatem Nagroda Pary Prezydenckiej za wybitne osiągnięcia w twórczości dla dzieci i młodzieży w kategorii sztuki plastyczne.
Razem z nim uhonorowano w kategorii film: Andrzeja Maleszkę,w kategorii literatura Joannę Papuzińską,w kategorii muzyka Andrzeja Hundziaka,w kategorii teatr Macieja Wojtyszko. 


data publikacji: 2014-12-09

 Jest to pierwsza edycja Festiwalu, jednak planujemy by wpisał się on na stałe
w wydarzenia kulturalne Łodzi. Dzięki tej inicjatywie co roku kolejni uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi trendami związanymi z upcyclingiem. Organizacja wydarzenia będzie integrować środowiska akademickie, biznesowe i medialne. Podniesie poziom świadomości społecznej na temat znaczenia twórczości kreatywnej i innowacji, jako kompetencji kluczowych dla zrównoważonego rozwoju osobistego, społecznego oraz gospodarczego.

Program wydarzenia obejmował wystawy, międzynarodowy konkurs, pokazy ekologicznej mody, seminaria oraz warsztaty dla dzieci i dorosłych.


data publikacji: 2014-12-08

Muzeum Miasta Gdyni we współpracy z warszawską fundacją Centrum Architektury stworzyło niezwykłą grę, której rola zasadza się na wspieraniu edukacji architektonicznej poprzez wykorzystywanie potencjału zabawy.
 


data publikacji: 2014-12-05

Już 10 grudnia wyjątkowe spotkanie z największymi twórcami i znawcami wzornictwa w Polsce.
Oskar Zięta, Tomasz Augustyniak, Mikołaj Wierszyłłowski, Zuzanna Skalska, Krystyna Łuczak-Surówka – to tylko kilku z kilkudziesięciu prelegentów, których będzie można posłuchać i spotkać w czasie Forum Dobrego Designu organizowanego przez magazyn wnętrzarski Dobrze Mieszkaj i serwis Dobrzemieszkaj.pl. 


data publikacji: 2014-12-04

 Celem konkursu jest promocja nowoczesnej, polskiej architektury wykorzystującej jeden z najbardziej szlachetnych materiałów budowlanych – ceramikę.

Realizacje, które zwyciężą w edycji polskiej zostaną zgłoszone jako oficjalni kandydaci do Brick Award 2016. Wybranym uczestnikom międzynarodowego konkursu zostanie zaproponowana prezentacja projektu w albumie „Brick’16”, dystrybuowanym na całym świecie. Z ich grona zostaną wyłonieni Zwycięzcy edycji międzynarodowej konkursu.


data publikacji: 2014-12-03

W skład ekspozycji wejdzie kilkadziesiąt obrazów, grafik i rysunków Wojciecha Weissa, Brunona Schulza, Stanisława Ignacego Witkiewicza, Jana Lebensteina, Jacka Sroki. Dzieła dopełnione zostaną cytatami z wypowiedzi artystów.


data publikacji: 2014-12-03

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła - meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne - wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać.


data publikacji: 2014-12-03

 Pierwsza edycja festiwalu okazała się wielkim sukcesem. Ponad 5 tys osob wzieło udziałw festiwalu. Inicjatorem i głównym organizatorem “Zaprojektowanych” są Krakowskie Szkoły Artystyczne i Szkoła Wnętrz i Przestrzeni (www.ksa.edu.pl). Partnerem projektu była Gmina Miejska Kraków. W czasie trzech dni festiwalu można było poszerzyć swoją wiedzę na temat współczesnego dizajnu.


data publikacji: 2014-11-26

W skrócie - „Mebel marzeń” - jest całorocznym projektem skierowanym do dzieci, młodych projektantów oraz producentów z branży meblarskiej.

Organizator zaprasza MŁODYCH PROJEKTANTÓW (studentów lub absolwentów szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także AMATORÓW) do udziału w konkursie „Spełnij dziecięce marzenia 2015”!!!


data publikacji: 2014-11-24

 Monika Rubaniuk od lat „buduje” swoje obiekty z kawałków pociętego szkła sodowego, ostrych fragmentów zbitych luster i „spieczonych” okiennych szyb. Szuka inspiracji w naturze.


data publikacji: 2014-11-24

Spotkania z wybranym dziełem sztuki, kącik zabaw plastycznych dla dzieci, oprowadzanie po wnętrzach nowej siedziby
godz. 12.30 // Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. T. Dobrowolskiego 1 // wstęp wolny


data publikacji: 2014-11-21

Wystawa LET’S PLAY! Kids Design from Poland prezentująca polskie wzornictwo dla dzieci rozpoczęła się 31 października w Izmirze.

To pierwsza tak obszerna prezentacja designu dla najmłodszych zorganizowana przez Culture.pl. 


data publikacji: 2014-11-21

Do dziewiątej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” zgłoszonych zostało ponad 150 produktów. Oceniając zgłoszone w konkursie produkty jury brało pod uwagę wzornictwo, oryginalność oraz prezencję mebla. Tym samym nagroda jest potwierdzeniem doskonałego wzornictwa i oryginalności uhonorowanych statuetkami „Diament Meblarstwa” mebli, akcesoriów, półfabrykatów i komponentów meblowych, wskazaniem doskonałego wizerunku producenta i znakomitego postrzegania przez klientów oraz ekspertów. 


data publikacji: 2014-11-20

  Badanie nowego kształtu gdyńskiego fontu z początku lat 30stych, re:design gdyńskiego szyldu, dyskusja na temat grafiki w przestrzeni publicznej, warsztaty typograficzne dla dzieci. To tylko część programu zaproponowanego z okazji 3 urodzin Centrum Designu Gdynia. W dniach 25-29 listopada br. w PPNT Gdynia będzie się mówić o przestrzeni miejskiej widzianej z nieco innej perspektywy.


data publikacji: 2014-11-20

 Co łączy mieszkańców osiedla, znaną aktywistkę miejską i śmieci? Odpowiedzi na to pytanie udziela Iza Rutkowska, zaangażowana społecznie artystka, która wspólnie z mieszkańcami warszawskich osiedli stworzyła wyjątkową instalację składającą się z… odpadów.


Już w ten czwartek dziki bliszcz obrośnie Muzeum.


data publikacji: 2014-11-19

Pierwsza edycja zorganizowanego przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi Festiwalu EcoMade rozpocznie się w dniu 27 listopada. Festiwal być świętem ekologicznej mody i designu. Przede wszystkim ma wspierać także dzięki specjalistom z dziedziny ekologicznej mody i designu działania związane z recyklingiem w sztuce współczesnej.

 


data publikacji: 2014-11-19

Artyści:
Krzysztof Barłóg, Barbara Czapor-Zaręba, Agnieszka Florczyk, Sylwia Hajdus, Karina Kałuża, Luiza Kolasa, Miron Kościelny, Elżbieta Kulej, Paulina Nykanen, Anna Pikuła, Marek Pośpiech, Anna Puszczewicz, Michalina Rutkowska, Dominika Staniaszek, Natalia Szarafińska, Julia Wójcik

 


data publikacji: 2014-11-17

Przez trzy dni w Krakowie będzie mieć miejsce festiwal dizajnu, a jego celem jest aktywizacja krakowskiego środowiska projektantów wnętrz
a także projektantów produktu jak i wszystkich zainteresowanych tematyką projektowana i aranżacji wnętrz.
Spotkaniach z osobowościami dizajnu, warsztatach czy targach.


data publikacji: 2014-11-17

 Miejscem tegorocznych Narracji jest Wrzeszcz, dzielnica która zdecydowanie różni się od dotychczasowych lokalizacji festiwalu (Długie Ogrody, Dolne Miasto). Nowoczesne fasady kontrastują tu z architekturą lat 60-tych i 70-tych, ale i przepiękną, często zdegradowaną przedwojenną tkanką - Wrzeszcz w niewielkim stopniu został zburzony podczas II wojny światowej. Niektóre określenia znajdujących się tu miejsc, już przez samo swoje brzmienie przenoszą wyobraźnię w mityczny i wieloznaczny świat (Święta Studzienka, Królewska Dolina).


data publikacji: 2014-11-14

Wystawa indywidualna Mateusza Sadowskiego „Wszystko trwa” będzie prezentacją prac artysty powstałych w 2014 roku.

Fotografie Sadowskiego, absolwenta Wydziału Fotografii i Intermediów na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, prezentowane były na wystawach w Polsce i za granicą. W 2010 roku Sadowski otrzymał główną nagrodę w konkursach Henkel Art Award Polska i Samsung Art Master 7, a w 2011 roku został nominowany po raz kolejny do Samsung Art Master. 


data publikacji: 2014-11-14

Unikatowa wystawa polskiej architektury współczesnej w Muzeum Sztuki Nowwspółczesnej została zorganizowana przez miesięcznik „Architektura-murator" z okazji jubileuszu dwudziestolecia jego istnienia we współpracy z muzeum. Eksponowane w ramach wystawy makiety 25 wybitnych obiektów zrealizowanych w Polsce po 1989 roku pozostaną w formie daru w zbiorach Muzeum.


data publikacji: 2014-11-14

Wystawa "TERAZ | CHCEMY SIĘ PRZEDSTAWIĆ" ma być początkiem zaktywizowanej obecności studentów Wydziału Architektury w kulturalnej przestrzeni miasta. Ekspozycja jest otwarta dla wszystkich.  


data publikacji: 2014-11-13

 W tym roku mija sześćsetna rocznica zawarcia stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Turcją. Z tej okazji Polska prezentuje w Turcji ponad 100 projektów w ramach programu kulturalnego przygotowanego przez Culture.pl, flagową markę Instytutu Adama Mickiewicza, wraz z polskimi i tureckimi partnerami. Wśród projektów wiele wydarzeń jest skoncentrowanych wokół designu: wystawy, warsztaty, rezydencje, panele dyskusyjne, projekty dla dzieci.

Głównym wydarzeniem prezentującym polski design w Turcji oraz ukazującym efekty współpracy polskich i tureckich projektantów jest wystawa zorganizowana w ramach drugiej edycji Istanbul Design Biennial – „POLSKA IN BETWEEN”.


data publikacji: 2014-11-13

Wystawa World Press Photo jest pokazywana w Bunkrze Sztuki już po raz siedemnasty! Poprzednie edycje zgromadziły w Galerii ponad 400 tysięcy widzów.


data publikacji: 2014-11-12

Jest to wystawa, na którą wszyscy czekali. Ekspozycja oparta została głównie na nieprezentowanych dotąd materiałach zdjęciowych i filmowych, pozyskanych specjalnie na te okazję z archiwów w Waszyngtonie oraz Saint-Ouen. Aranżacji wystawy podjął się szkocki architekt Gary Johnson.  


data publikacji: 2014-11-12

Topografia/Typografia jest wystawą na temat przenikania się liternictwa i przestrzeni publicznej. Projekt analizuje, jak typografia wpływa na charakter otoczenia, i odwrotnie, jak konkretna przestrzeń determinuje formę liter, szyldów i reklamy stanowiących mocny estetyczny aspekt codzienności. 


data publikacji: 2014-11-12

Po wykonaniu performansu artysta zaprasza publiczność do dyskusji, podczas której opowie o swoich wcześniejszych projektach i strategii artystycznej.


data publikacji: 2014-11-07

Druga z wystaw The Spirit of Poland została już otwarta - w Galerii Terreo w, w Museu Nacional do Conjunto Kultury da República w Brasilii.


data publikacji: 2014-11-07

18 artystów z 14 krajów (m. in. Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Polski) pokaże swoje prace na wystawie głównej Europejskiego Festiwalu Szkła w galerii Re:Medium. 


data publikacji: 2014-11-06

 Witamina D zakwalifikowała się do projektu „WYSTAWIAJMY SIĘ”. Dzięki uprzejmości Studia przedstawiamy fotorelację z obu wydarzeń.


data publikacji: 2014-11-05

 Sobotni wykład poświęcony będzie motywowi "kobiety we wnętrzu" i odbywać się będzie Muzeum Narodowym we Wrocławiu w dniu 8.11., dokładnie w godz. 12.00-13.00.
Wykład z cyklu: Kobieta w świecie sztuki.


data publikacji: 2014-11-05

Cykl wydarzeń ujetych tym tytulem został zorganizowany przez Teatr „Węgajty".
W programie znajdą się m.in. olsztyńska premiera spektaklu „Wielogłos", spotkanie z pisarzem Krzysztofem Niewrzędą, warsztaty rysunkowe oraz pokazy dokumentacji performansów. Hasło programowe tegorocznej Wioski Teatralnej w Węgajtach to „Wielogłos - sztuka niewykluczania".


data publikacji: 2014-11-04

Czy można projektować jedzenie? Czy każda potrawa ma swój idealny prototyp? Czym jest błąd, jeśli mówimy o smaku i zapachu?
A czym w ogóle jest błąd w projektowaniu? Błądzić jest rzeczą to wystawa, która po Tarnowie i Zielonej Górze trafia do wrocławskiej galerii Dizajn BWA Wrocław, gdzie większa uwaga zostanie poświęcona błędowi w projektowaniu jedzenia.


data publikacji: 2014-11-04

Querrilla klubokawiarnia w centrum Tokio stała się miejscem prezentacji najlepszej polskiej myśli projektowej.
+48 Social Club funkcjonuje przez tydzień do dnia dzisiejszego w ramach programu Tokyo Designers Week. Prezentacjom polskiego dizajnu towarzyszy program muzyczny i filmowy.


data publikacji: 2014-11-03

The Spirit of Poland to wspólna inicjatywa projektantów i założycieli polskich marek, której głównym celem jest ukazanie potencjału polskich projektów na forum międzynarodowym. Cykl The Spirit of Poland to wystawy i wydarzenia towarzyszące, podczas których spotyka się młode pokolenie twórców i gdzie design staje się elementem promocji polskiej kreatywności. Pierwszym z serii wspólnych przedsięwzięć, zorganizowanym dzięki współpracy projektantów z Ambasadą RP w Japonii, był udział The Spirit of Poland w Tokyo Designers Week 2010.
Dzięki wsparciu Instytutu Adama Mickiewicza wystawa miała swoją kontynuację w 2011 w trakcie 100% Design w Londynie oraz Tokyo Designers Week. Zeszłoroczna odsłona The Spirit of Poland miała miejsce w Brazylii podczas DW! São Paulo Design Weekend.
Projekt jest realizowany w ramach programu promocji polskiego designu na świecie organizowanego przez Culture.pl.


data publikacji: 2014-10-31

IZA TARASEWICZ urodziła się w 1981 r. i wychowała w małej wsi niedaleko Białegostoku. W 2008 r. ukończyła Wydział Rzeźby i Działań Przestrzennych Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Jej prace można postrzegać jako strefy tymczasowych spotkań substancji, energii, miejsc, momentów, nastrojów i idei, które w ujęciu artystki są jedynie zdarzeniami w nieprzerwanym ciągu materialnych i symbolicznych interakcji.

 


data publikacji: 2014-10-30

Festiwal WARSZAWA W BUDOWIE dotyczy przemian przestrzeni publicznej i prywatnej stolicy. Impreza ma już swoją tradycję i wierną publiczność. Festiwal został powołany do życia w 2009 roku w ramach starań miasta o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016.
W ramach wydarzenia: wystawy, wycieczki, wykłady, warsztaty dla dzieci.

 


data publikacji: 2014-10-30

To pierwszy na ten temat festiwal w Polsce. Wydarzenie adresowane zarówno do producentów, projektantów, dystrybutorów i pośredników,
jak i artystów i studentów uczelni projektowych. To wspaniała okazja do wymiany poglądów, doświadczeń, integracji oraz inspiracji.


data publikacji: 2014-10-29

Wystawa prezentująca prace z Kolekcji MOCAK-u.
Kurator: Monika Kozioł
Koordynator: Martyna Sobczyk

Artyści: John Blake, Oskar Dawicki, Danny Devos, Paweł Freisler, Adam Garnek, Trevor Gould, Rolf Julius, Wolf Kahlen, Jerzy Kałucki, Karolina Kowalska, Robert Kuśmirowski, Piotr Lutyński, Małgorzata Markiewicz, Teresa Murak, David Rabinowitch, Kateřina Šedá, Peter Weibel.


data publikacji: 2014-10-29

Premierowa kolekcja SS2015 autorstwa pracowni projektowania mody NAH-NU została zaprezentowana na pokazie w Muzeum Quartier w ramach największego austriackiego wydarzenia mody - MQ VIENNA FASHION WEEK.

Katarzyna Skorek jako polska projektantka pojawiła się w tym roku na wrześniowym wydarzeniu Polish Fashion Show w Muzeum Quartier w Wiedniu.


data publikacji: 2014-10-28
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013